ما راه حل های ابتکاری ارائه می دهیم

درباره ما

شرکت پارسا چرم یوشیج فعالیت خود را از سال 1370 با تولید کفش‌های چرمی در سبک غیر رسمی (کژوال) زنانه و با بیست نفر پرسنل در بخش تولید و اداری در تهران آغاز نمود. در حال حاضر این مجموعه با بیش از هشتاد نفر منابع انسانی، ضمن تولید کالاهایی در تراز بین‌المللی وقابل رقابت با برترین برندهای مطرح حوزه کفش جهان، نقش بسزایی در ایجاد فرصت‌های شغلی و اشتغال داشته است.

​یوشیج در راستای تحقق اهداف سازمانی تلاش نموده است ضمن توجه به خلاقیت و نوآوری در زمینه مد، از با کیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده نماید. مواد اولیه مورد استفاده یوشیج شامل چرم‌های درجه یک از کشورهای پیشرو در صنعت چرم، آستر چرم و کفی‌های آنتی باکتریال می‌باشد.

کلیه ماشین آلات، تکنولوژی و فناوری مورد استفاده این مجموعه نیز از کشورهای اروپایی وارد شده و تحت نظر کارشناسان ایرانی پیاده‌سازی و بومی‌سازی شده است و در کارخانه توسط افراد کارآزموده، مجرب و آموزش دیده استفاده می‌گردد.

طراحی‌های محصولات یوشیج به گونه‌ای بوده که هوا در اطراف پا به راحتی جریان داشته لذا موجب می‌شود محیط کفش بیش از حد گرم و مرطوب نشده و فرد احساس راحتی بیشتری نماید.

یوشیج
ضمانت 6 ماهه برای تمامی محصولات
ما عاشق مد هستیم
تنوع بالا و کیفیت عالی را در یوشیج دریابید
یوشیج
بهترین هارا برایتان به ارمغان اورده ایم
آماده پوشیدن
سادگی در عین حال راحتی و زیبایی را در یوشیج تجربه کنید
آنجایی که زیبایی کیفیت را ملاقات میکند

طراحی‌های محصولات یوشیج به گونه‌ای بوده که هوا در اطراف پا به راحتی جریان داشته لذا موجب می‌شود محیط کفش بیش از حد گرم و مرطوب نشده و فرد احساس راحتی بیشتری نماید.
یوشیج خود را از طریق مولفه‌هایی نظیر خلاقیت در طراحی مدل‌ها، بکارگیری ظرفیت رنگ‌ها در تولید، سختی نوع پستایی، تکنولوژی ساخت محصولات و پرسنل آموزش دیده متمایز نموده است. از همین رو کفش‌های یوشیج برای تمامی مشتریان دارای گارانتی شش ماهه بوده و احترام به حقوق مشتریان سرلوحه فعالیت این کارخانه بوده است.
یوشیج مفتخر است از خط تولید جدید کاری خود که طی دو سال گذشته در رابطه با کفش‌های مردانه، کفش‌های کلاسیک زنانه و کیف رونمایی نموده است بعنوان یکی از دستاوردهای مهم خود نام ببرد. این امر منجر به تامین گسترده‌ترسلایق مشتریان شده است.
لازم به توضیح است به منظور تامین نیازها و خواسته‌های این نوع مشتریان، تولید کفش با برند هر یک از گروه‌ها صورت گرفته و از ابتدای فرآیند تولید تا بسته‌بندی محصول تحت مدیریت و اجرای شرکت یوشیج انجام می‌شود.
گروه صنعتی پارسا چرم یوشیج چشم انداز خود را اتصال به زنجیره ارزش تولید جهانی کفش می‌داند تا بتواند محصولات خود را در سطح گسترده‌تری به بازار فروش جهانی ارائه نماید و امیدوار است این امر طی پنج سال آینده محقق شود.

با امید ارزش‌آفرینی روزافزون بیشتر در صنعت کفش 

اسکرول به بالا