کفش یوشیج

شرکت ما


شرکت پارسا چرم یوشیج فعالیت خود را از سال 1370 با تولید کفش های چرمی کژوآل زنانه با برند یوشیج آغاز کرد. مهمترین هدف برای گروه صنعتی یوشیج و مدیریت آن، کیفیت بالا و به روز بودن محصولات آن می باشد و در راستای این هدف، برای رقابت با برندهای خوب داخلی و خارجی، سعی این مجموعه بر این اساس بوده، در زمینه مدل و کیفیت و به روز رسانی مواد اولیه و محصولات خود، تمامی تلاش خود را با تمام توان به کار گیرد.
کلیه ماشین آلات و تکنولوژی این مجموعه از کشور ایتالیا بوده و بخشی از ماشین آلات نیز از کشور ترکیه وارد شده است. همچنین کلیه مواد اولیه کفش زنانه از بهترین و با کیفیت ترین مواد تولید شده در کشور ترکیه تهیه شده و در کارخانه توسط افراد کارآزموده و مجرب برای تهیه کفش استفاده می گردد.
کلیه کفش های یوشیج برای تمامی مشتریان، دارای گارانتی شش ماهه بوده و این نشاندهنده اطمینان ما از محصولات و همچنین احترام و خدمت به مشتری ما می باشد.
جدیداً مجموعه یوشیج مفتخر است، اخبار جدیدی را در زمینه تولید کفش مردانه اعلام دارد. فرآیند تولید کلیه کفش های مردانه در این مجموعه نیز همانند فرآیند تولید کفش زنانه با سبک نو و طراحی خاص در کنار استفاده از مواد اولیه ترک درجه یک بوده، تا بتواند سلیقه مشتری چه مرد و چه زن در هر سبکی را تأمین نماید.
چشم انداز ما در آینده، وصل شدن به زنجیره ارزش تولید جهانی است، تا بتواند محصولات خود را در سطح گسترده تری از مشتریان به بازار فروش جهانی ارائه نماید و برای دستیابی به این هدف، تمامی تلاش خود را با تمام توان به کار خواهد بست.
لازم به ذکر است که کفش یوشیج برای ارائه خدمات بیشتر در سراسر کشور دارای شعب مختلف می باشد، برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در این خصوص به صفحه شعب سراسر کشور مراجعه نمایید.